Posted on

Ostatnimi czasy bardzo dużo słychać o odchudzających owocach goji. Na różnych forach internetowych aż wrze od wiadomości o nich. Kobiety między sobą wymieniają się doświadczeniami, które dotyczą tego ile schudły po owocach goji. Ku pozytywnemu zaskoczeniu jest wiele pochlebnych opinii, które wskazują na to, że owoce te faktycznie działają.

Ile można schudnąć po owocach goji?

Jak wiadomo każdy organizm różni się od siebie i na każdego tabletki działają inaczej. Nie mniej jednak czytając opinie na forum dotyczące stosowania owoców goji i tego ile schudły po nich kobiety można wywnioskować, że po miesiącu kuracji można schudnąć około 5 kg.

Przed zakupem sama patrzyłam opinie ile inne dziewczyny schudły po owocach goji. Zadawałam tam mnóstwo pytań o owoce goji ile schudłyście pytałam prawie na każdym forum. Odpowiedzi były różne, jedne chudły 6 kg po miesiącu inne nieco mniej. Dziś mogę powiedzieć jak to jest na własnym przykładzie. Ja stosowałam je przez dwa miesiące. Do tego nie stosowałam jako takiej diety i schudłam 7,5 kg. W sumie tyle potrzebowałam, żeby lepiej się poczuć.

Nie spodziewałam się tego, że tak dużo można schudnąć po owocach goji. Myślałam, że trzeba je jeść i jeść a tymczasem kupiłam sobie tylko jedno opakowanie tabletek i po nich już widać było efekty. Łącznie schudłam 4,5 kg.

Mnie owoce goji poleciła koleżanka z pracy. Ona dużo po nich schudła więc z nadzieją, że i mi pomogą ja też sobie kupiłam. Na początku w pierwszym tygodniu zauważyłam poprawę samopoczucia i tego, że mam więcej siły niż zawsze. Waga ruszyła się po miesiącu. Dziś zakładam jeansy o rozmiar mniejszy niż zawsze.

Owoce goji ile schudłyście

Na pytanie ile można schudnąć po owocach goji nie da się odpowiedzieć jednoznacznie. Jak widać z powyższych opinii, trzy różne osoby uzyskały inne efekty. Najlepiej więc sprawdzić je na sobie! Jedno jest pewne – one rzeczywiście odchudzają!

Artykuły, które mogą Cię zainteresować:


3 Replies to “Owoce goji ile schudłyście po kuracji?”

  1. mnie te owoce bardzo służą. pomimo tego że mam już 50 lat biorę je i zauważam że waga spada.

  2. ja dopiero zaczęłam się odchudzać z jagodami goji. ale na pewno odwiedzę to forum jak skończę brać i napiszę coś więcej.

Comments are closed.