Posted on

Na rynku pojawiły się plastry Kinoki, które za sprawą specjalnie dobranych składników naturalnych wspomagają oczyszczanie organizmu. Ich stosowanie ma umożliwiać wydalanie toksyn z organizmu, które mogą być przyczyną złego samopoczucia i odkładania się tłuszczu. W dalszej części artykułu dowiesz się jakie są przeciwwskazania do stosowania plastrów Kinoki, jak poprawnie je używać oraz gdzie je kupić.

Jakie są przeciwwskazania plastrów Kinoki?

Jak każdy lek, suplement czy wyrób medyczny tak i Plastry Kinoki przeciwwskazania mają umieszczone na opakowaniu. Są to informacje, które pomagają określić czy możesz dany farmaceutyk stosować, czy też nie. W tym przypadku przeciwwskazaniem do stosowania Plastrów Kinoki jest ciąża, karmienie piersią czy też uczulenie na którykolwiek składnik produktu. Nie powinno się także stosować plastrów oczyszczających u dzieci. Kolejnym ważnym przeciwwskazaniem jest to, aby nie naklejać ich na oczy, narządy płciowe oraz miejsca, które mają otwarte rany.

Kinoki plastry przeciwwskazania

Jak używać plastry Kinoki?

Oczyszczające plastry Kinoki przykleja się na noc na obydwie stopy. Najlepiej jest zostawić je na całą noc, aby mogły lepiej uwolnić ilość toksyn znajdujących się w organizmie. Rano należy je oderwać i wyrzucić do kosza, gdyż jak wiadomo każdy plaster Kinoki jest jednorazowy. Przyklejając je nie należy robić tego na uszkodzony naskórek. Zaleca się, aby pełna kuracja trwała około 10-20 dni. Oczywiście należy uwzględnić tu indywidualne uwarunkowania, gdyż nie którzy mogą potrzebować więcej lub mniej czasu na oczyszczenie organizmu. Po zakończeniu kuracji można je później stosować profilaktycznie raz na jakiś czas.

Kto może stosować plastry Kinoki?

Okłady z plastrów polecane są osobom, które chcą poprawić swoje samopoczucie oczyszczając organizm z zalegających toksyn. Mogą je stosować dorosłe kobiety jak i mężczyźni, bez względu na wiek.

Kto może stosować plastry Kinoki

Czy apteka ma plastry Kinoki?

Jest wiele miejsc gdzie można zakupić plastry Kinoki apteka ma je w swojej ofercie, ale można je kupić także przez internet. O dostępność plastrów Kinoki w aptece najlepiej spytać wcześniej, gdyż ze względu na dużą popularność szybko się sprzedają. Jest wiele aptek, które na prośbę klienta mogą je sprowadzić.

Ostatnio czytane:

5 Replies to “Kinoki plastry przeciwwskazania – jak używać – apteka.”

  1. szkoda że tam gdzie kupowałam to nie były napisane przeciwwskazania co do używania plastrów kinoki. okazało się że kupiłam, otworzyłam i nie mogę ich używać ze względu na zdrowie.

  2. ja chciałam kupić ale jak przeczytałam jakie mają kinoki plastry przeciwwskazania to zadecydowałam, że są kompletnie nie dla mnie. ale chyba nie mam czego żałować bo w sieci tyle negatywów o nich…

  3. ja kupiłam te plastry, ale na mnie nie działają. tylko wywaliłam pieniądze w błoto.

Comments are closed.