Posted on

Jakie witaminy na paznokcie – czym wzmocnić paznokcie?

Często zastanawiamy się dlaczego rozdwajają się paznokcie, kiedy ich wygląd jest już na prawdę mało estetyczny. Wtedy szukamy jaki jest skuteczny sposób na rozdwajające się paznokcie i po jakie witaminy na paznokcie sięgnąć, aby poprawić ich wygląd.Dowiedz się z tego artykułu  jakiej witaminy brakuje gdy pękają skórki przy paznokciach, kiedy paznokcie pękają pionowo – czym wzmocnić paznokcie?

Przyczyny rozdwajania paznokci są różnorakie, można by je podzielić na kilka grup. Przyczyny rozdwajania paznokci mogą tkwić w organizmie lub są spowodowane uszkodzeniami mechanicznymi.

Najczęstsze przyczyny rozdwajania paznokci to:

 • paznokcie pękają pionowo – oznaka choroby paznokci np. grzybica lub brakujących witamin potrzebnych do ich wzmocnienia
 • nie odpowiednia dieta uboga w substancje odżywcze
 • uszkodzenia mechaniczne takie jak malowanie lakierem, żelowe paznokcie.
 • nie odpowiednia technika piłowania.

Jakie witaminy na paznokcie

Froxen innowacyjne tabletki jako sposób na rozdwajające się paznokcie!

Jeśli przeanalizowałaś/eś przyczyny dlaczego rozdwajają się paznokcie i uważasz, że problem tkwi w braku witamin to oznacza, że preparat który zawiera wachlarz witamin o nazwie Froxen jest właśnie dla Ciebie. Produkt ten likwiduje przyczyny rozdwajania paznokci i jest dobrym sposobem na to czym wzmocnić paznokcie.

Jakie witaminy na paznokcie ma swoim składzie ten produkt?

 • biotyna
 • skrzyp polny
 • cynk i selen
 • niacyna
 • witamina A+E
 • miedź i mangan.

Połączenie tych witamin doskonale sprawdzi się, gdy paznokcie pękają pionowo, kiedy są łamliwe, nie chcą rosnąć i rozdwajają się. Witaminy te wzmacniają paznokcie, stymulują ich porost. Dodatkowym atutem jest to, że mają korzystny wpływ na skórę i włosy. Sposób na rozdwajające się paznokcie [czytaj więcej].

Opinie kobiet stosujących ten produkt.

Pierwsza opinia od Małgorzaty.

Nie wiedziałam jakiej witaminy brakuje gdy pękają skórki przy paznokciach i dlaczego rozdwajają się paznokcie. Dopiero gdy zaczęłam się tym bardziej interesować przeczytałam o tym obszerny artykuł w internecie. Artykuł ten dostarczył mi ogrom wiedzy na ten temat o której do tej pory nie miałam zielonego pojęcia. Teraz już wiem jakiej witaminy brakuje gdy pękają skórki przy paznokciach i co robić gdy paznokcie pękają pionowo. Wtedy trzeba sięgnąć po witaminowe preparaty w postaci kapsułek. Ja stosowałam taki o nazwie froxen, który pomógł mi pozbyć się problemu. Jeśli macie to samo ja Wam też polecam te tabletki.

Druga opinia od Weroniki.

U mnie były dwie przyczyny rozdwajania paznokci, mianowicie robienie sobie tipsów a potem zła technika ich spiłowywania. To dlaczego rozdwajają się paznokcie powiedziała mi moja kosmetyczka. Wtedy zaczęłam brać froxen na paznokcie i problem się sam rozwiązał. Paznokcie mi się wzmocniły i szybko urosły.

One Reply to “Jakie witaminy na paznokcie – czym wzmocnić paznokcie?”

 1. ja biorę różne witaminy na paznokcie. skrzyp, witaminę A, biotynę…

Comments are closed.