Posted on

Zaburzenia erekcji to problem, który pojawia się zazwyczaj znienacka i uniemożliwia odbycie satysfakcjonującego stosunku seksualnego. Spędza sen z powiek niejednemu z mężczyzn, gdyż to właśnie ona jest wyznacznikiem prawdziwej męskości. Jeśli problem ten dotyczy i Ciebie podpowiadamy jak możesz sobie z nim poradzić i wzmocnić erekcję.

Skuteczne sposoby na wzmocnienie erekcji

Podczas erekcji dochodzi do zwiększonego napływu krwi do członka. To powoduje sztywność penisa a także możliwość odbycia stosunku seksualnego. Podczas erekcji wypełniają się krwią ciała jamiste, które też odpowiadają za wielkość penisa. Jeśli z jakiś powodów praca ta jest zaburzona warto zainteresować się tym tematem wcześniej zanim problem zacznie się pogłębiać. W jaki sposób możesz wzmocnić swoją erekcję?

  • Ćwiczenia Mięśni Kegla

Jeśli Twój problem nie jest zbyt zaawansowany tylko dopiero co zauważyłeś pierwsze problemy ze sztywnością penisa możesz zacząć robić ćwiczenia mięśni Kegla czyli dna miednicy. Ich dużą zaletą jest to, że możesz wykonywać ich niemal wszędzie i o każdej porze dnia. Są to ćwiczenia bardzo proste i nie wymagające od Ciebie żadnego doświadczenia. Co więcej ich wykonywanie przyniesie Ci pożądany efekt w postaci lepszej erekcji. Ćwiczenia te polegają na trzymaniu spiętych mięśni przez 10-15 sekund i wykonywanie kilka takich powtórzeń w ciągu dnia. Najlepiej trzy-cztery razy na dzień.

  • Odpowiednia dieta

Pewnie nie zdajesz sobie nawet sprawy jak duży wpływ na potencję ma dieta i tryb życia, który prowadzisz. Jeśli dotychczas nadużywasz alkoholu i nie możesz obyć się bez papierosa a nawet paczki dziennie to pierwsza rzecz, którą musisz zmienić. W drugiej kolejności zadbaj o dietę, aby nie była ona bogata w produkty wysokotłuszczowe. Lepiej jeśli obierzesz dietę niskokaloryczną.

  • Tabletki na bazie ziół

Inaczej jest w sytuacji, kiedy Twój problem zaczyna się pojawiać coraz częściej. Wtedy warto jest pomyśleć o suplementacji, czyli wyborze tabletek o działaniu wzmacniającym potencję. To będzie najszybszy sposób na przywrócenie prawidłowych funkcji seksualnych. Jednym z takich produktów jest Viargen – istniejący na rynku kilka lat skuteczny produkt wzmacniający erekcję. Jego opinie możesz sprawdzić w tym serwisie.

Jak wzmocnić erekcję