Posted on

Nie zdążyłaś schudnąć do ważnej dla Ciebie imprezy czy innej uroczystości? Pomimo swojej nadwagi chciałabyś w tym dniu wyglądać szczuplej? Zobacz co możesz zrobić by wyglądać szczuplej. Wyluzuj! Nie chodzi o drastyczną dietę czy jeszcze inne uporczywe sposoby takie jak godziny ćwiczeń na siłowni. Przedstawiamy praktyczne triki, które sprawią że wizualnie i optycznie będziesz wyglądała szczuplej. We współpracy ze znaną stylistką przygotowaliśmy wpis o tym jak się ubierać, aby czuć się zgrabniej.

Każda kobieta może wyglądać równie świetnie. Wszystko to będzie zależało tylko i wyłącznie od tego co na siebie ubierze. Jeśli będą to modne, dopasowane ciuchy to połowa sukcesu. Jeśli natomiast założymy na siebie ciemną sukienkę przypominającą worek to możemy się szybko oszpecić. Dlatego dzisiaj poznasz kilka trików, które sprawią, że będziesz wyglądać szczuplej, seksowniej a przede wszystkim bardziej kobieco. Chcesz je poznać?

Te triki pomogą Ci wyglądać szczuplej!

Tak jak obiecaliśmy poniżej napiszemy o modowych sztuczkach, które optycznie sprawią, że będziesz wyglądała dużo szczuplej.

  • Dekolt w kształcie litery V. Z pewnością nawet o tym nie wiedziałaś, że dekolt V optycznie wydłuża i wyszczupla sylwetkę. To właśnie bluzki z takim dekoltem najczęściej noszą gwiazdy i celebrytki, które znają się na najnowszych trendach mody.
  • Obuwie i rajstopy w tym samym kolorze. Niekoniecznie chcesz pokazywać nogi z racji swojej nadwagi? Od dziś możesz to robić zakładając buty i rajstopy w jednym kolorze. Taki ubiór optycznie wyszczupla nogi. W szczególności jeśli będzie to kolor czarny.
  • Podwinięcie mankietów i rękawów. Ten kolejny trik ma na celu skupienie wzroku na najwęższym miejscu. Wystarczy podwinąć mankiety w koszulowej bluzce i już wyglądamy szczuplej. Dlaczego? Wtedy odsłaniamy nadgarstek, który jest szczupłym miejscem na ciele i który odciąga uwagę od innych partii ciała.
  • Gładkie jeansy z luźną nogawką. Ostatnimi czasy moda jest na jeansy przecierane. Nie daj się na nie skusić, gdyż możesz wpaść w pułapkę. Przez wycięcia łatwiej zauważyć nadmiar skóry. Szczuplej będziesz wyglądała w gładkich jeansach bez żadnych udziwnień.
Jak wyglądać szczuplej