Posted on

Czterdziestka to nadal piękny wiek choć w nim najłatwiej jest o przytycie. Jeśli już do tego dojdzie warto zadbać o odpowiednio dobraną dietę, szczyptę aktywności fizycznej a także o suplementację nowoczesnymi suplementami diety. Niezbędny będzie także upór i motywacja bez której ani rusz!

Kobieta będąca w kwiecie wieku nadal może wyglądać atrakcyjnie. Pomimo tego, że ma za sobą zazwyczaj już kilka ciąż jeszcze może cieszyć się szczupłym wyglądem sylwetki. Skuteczne odchudzanie po 40-tce jest możliwe pod warunkiem, że zastosujemy się do kilku istotnych wskazówek.

Jak odchudzić się po czterdziestce?

Przede wszystkim reaguj od razu kiedy tylko zauważasz, że waga idzie w górę. Zasada im wcześniej tym lepiej i tutaj ma zastosowanie. W odchudzaniu po 40 pomoże Ci zmiana złych nawyków żywieniowych, aktywność fizyczna a także suplementacja.

Kilka ważnych wskazówek na odchudzanie po 40 roku życia.

 1. Dieta dla 40 latki.

  Jadłospis kobiety w tym wieku powinien uwzględniać od 4-5 posiłków dziennie w niewielkich porcjach i o stałych godzinach. Dietę opieramy na produktach, które mają niski indeks glikemiczny. Z jadłospisu całkowicie eliminujemy żywność przetworzoną i tą która ma dużą zawartość tłuszczu. Dania warto komponować z dużą ilością warzyw, które są źródłem błonnika.

 2. Aktywność fizyczna.

  Nie sposób nie wspomnieć tu jak ważny jest ruch w czasie odchudzania się osoby w wieku 40 lat. I nie koniecznie chodzi tu o bardzo męczący wysiłek fizyczny o ile o większą ilość spacerów, jazdy na rowerze czy np. chodzenia z kijkami. Uprawiając sport zwiększa się tempo przemiany materii, przez co lepiej pracuje perystaltyka jelit.

 3. Tabletki na odchudzanie po 40.

  W tym wieku z pewnością przydadzą Ci się też dobre tabletki wspomagające odchudzanie po czterdziestce. Mówiąc dobre mamy na myśli takie, które zawierają składniki kompleksowo wpływające na proces odchudzania. Wśród nich jest np. Goji Berry Max, która pomaga schudnąć nawet do -5 kg w miesiąc. Tabletki Goji Berry Max są popularnym spalaczem tłuszczu dostępnym w aptekach. Są to tabletki, które mają bogaty skład wspomagający odchudzanie. Zawierają ekstrakt z jagód goji,  ekstrakt z afrykańskie mango, ekstrakt z zielonej herbaty, ekstrakt z guarany, ekstrakt z pieprzu cayenne, chrom. Tak bogaty skład pozwala na sprawne odchudzanie. Naturalne składniki spowodują, że nie będziesz mieć efektu jo-jo po odstawieniu produktu. Dodatkowym efektem dzięki dużej zawartości witamin w ekstraktach będzie poprawa jędrności skóry oraz pomagają zwalczać cellulit.  

  Promocyjnego zakupu tych tabletek na szybkie spalanie tłuszczu  można dokonać na stronie dystrybutora. Kliknij i sprawdź aktualną promocję.

Co jeszcze powinnaś wiedzieć o odchudzaniu po 40?

Z pewnością nie raz zastanawiałaś się nad tym dlaczego nie możesz schudnąć. Za tym stoi właśnie spadek tempa przemiany materii. Wskutek tego wzrasta masa ciała, organizm staje się zanieczyszczony a Tobie ciężej jest schudnąć. W tym wieku możesz mieć też wahania hormonów, które przyczyniają się do odkładania tkanki tłuszczowej i w tym Ci pomogą tabletki na odchudzanie Goji Berry Max, które przyśpieszą przemianę materii, dzięki temu pozbędziesz się szybciej z organizmu toksyn oraz tłuszczu, który zalega.

Sprawdź aktualne promocje na stronie producenta…