Posted on

Wiele osób, które mają problem z nadwagą chciałoby schudnąć bez robienia wyciskających pot z ciała ćwiczeń. Jeszcze do tego najlepiej, aby nie trzeba było stosować diety. Niektórzy by powiedzieli, że tak się nie da, zwłaszcza Ci, którzy są do tyłu z wszelkimi nowinkami farmaceutycznymi. W obecnym postępie medycyny jest wiele takich produktów z którymi można schudnąć nie wykonując przy tym ćwiczeń.

Jak schudnąć nie wykonując żadnych ćwiczeń?

Poniżej znajdziesz 8 trików, które są odpowiedzią na to jak schudnąć bez ćwiczeń.

  1. JEDZ WIĘCEJ BIAŁKA i produktów bogatych w błonnik. Te dwa składniki szybciej pomogą Ci się zasycić a także usprawnią metabolizm. Zamiast więc serwować sobie na talerz konkretną porcję węglowodanów lepiej zrobisz jeśli zjesz kawałek gotowanej ryby z dodatkiem warzyw.
  2. PRZED POSIŁKIEM WYPIJ SZKLANKĘ WODY. To trik odchudzający o którym pewnie słyszał każdy z nas. Szklanka wody wypita chwilę przed posiłkiem sprawi, że zjesz mniej a przy okazji nawodnisz swój organizm. Nawodnienie organizmu ma również duże znaczenie w odchudzaniu ponieważ szybciej oczyszcza organizm z nagromadzonych toksyn.
  3. NIE STROŃ OD AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ. Nie mowa tu o ćwiczeniach na siłowni. Chodzi o zwykłą codzienną aktywność. Zamiast wieczorem siedzieć godzinami przez telefonem, lub bezczynnie przed telewizorem konicznie udaj się na spacer lub krótką przejażdżkę na rowerze.
  4. SIĘGAJ PO SPALACZE TŁUSZCZU. Jest to chyba najprostszy sposób na to jak się odchudzać nie wykonując ćwiczeń. Tego rodzaju suplementy pomogą Ci pozbyć się zgromadzonej do tej pory tkanki tłuszczowej. Większość z nich ma takie składniki, które działają już same w sobie i naprawdę nie musisz do nich wykonywać żadnych ćwiczeń. Takim produktem jest np. Amla Forte+.
  5. SŁODYCZE ZAMIEŃ NA ZDROWE PRZEKĄSKI. Masz słabość do słodyczy? Możesz nadal jeść słodkie produkty, ale w zdrowszej postaci. Np. jako suszone owoce. Będą one dużo zdrowsze a przy okazji jeśli postawisz na suszone morele bądź śliwki poprawisz pracę układu pokarmowego!
  6. UNIKAJ SYTUACJI STRESOWYCH. Stres zdecydowanie nie sprzyja utrzymaniu zdrowej, szczupłej sylwetki. To właśnie podczas sytuacji stresowych uwalniane są hormony, które sprawiają że zaczynamy mieć ochotę na coś słodkiego. Naucz się więc panować nad stresem aby uniknąć podjadania słodyczy w takich chwilach.
Jak schudnąć bez ćwiczeń

One Reply to “Jak schudnąć bez ćwiczeń?”

  1. ja też schudłam nie robiąc żadnych ćwiczeń. wszyscy mówią że żeby schudnąć to tylko ćwiczenia i dieta. ja za to brałam tylko same tabletki na odchudzanie. przez internet kupiłam sobie tabletki amla forte plus i w ciągu miesiąca schudłam 7 kg.

Comments are closed.