Posted on

Panuje duża moda na odchudzanie się z jagodami Goji. I to nie tylko u nas w Polsce ale i poza jej granicami. Dosłownie wszyscy nie zależnie od wieku sięgają po produkty z ich składem. W rankingach owoce te zajmują pierwsze miejsca. Coś w tym jest! Sprawdźmy czy w praktyce jagody goji na prawdę odchudzają?

Skuteczność odchudzania z jagodami Goji. Czy działają?

Aby dowiedzieć się więcej o jagodach goji czy odchudzają wpierw o zdanie zapytaliśmy eksperta. W drugiej kolejności sprawdziliśmy jak wypowiadają się użytkownicy na temat efektów odchudzania jagodą goji. Obydwie wypowiedzi znajdziecie poniżej.

Czy jagody goji odchudzają

EKSPERT MONIKA BIELAŃSKA

W mojej pracy często spotykam się z zapytaniem czy jagody goji odchudzają tak jak to słyszy się w mediach. Ta metoda odchudzania staje się coraz bardziej popularna a ja potwierdzam jej działanie. Jagody Goji odchudzają poprzez wpływ na utlenianie tkanki tłuszczowej a także spalanie tłuszczu. Jako jedna z nielicznych metod powoduje szybkie chudnięcie. Wystarczy spożywać je przez miesiąc, aby zobaczyć duży spadek wagi, oczyszczenie organizmu a także poprawę samopoczucia. Jagody Goji wspomagają też detoks organizmu i pozbycie się szkodliwych dla zdrowia toksyn.

A co na to sami użytkownicy? Czy jagody Goji pomogły Wam schudnąć?

Nie ma nic lepszego jak przeczytać opinie samych użytkowników, którzy przebyli już kurację. W przypadku tych owoców większość opinii jest pozytywna. Na niektórych forach internetowych osoby wrzucają zdjęcia przedstawiające efekty odchudzania Jagodami Goji. Na naszą redakcyjną skrzynkę też otrzymaliśmy kilka zdjęć z przed i po kuracji. Sami zobaczcie!

Monika napisała tak:

Nigdy bym się nie dowiedziała czy jagody goji na prawdę działają, gdybym ich nie kupiła i nie zaczęła brać. Na początku jak ich zamówiłam to mąż się ze mnie śmiał. Dokuczał mi, że znów kupiłam cud tabletki. Mimo wszystko ja je zaczęłam brać. Po miesiącu okazało się, że schudłam 4,5 kg. To mnie zmotywowało, żeby brać je jeszcze przez kolejny miesiąc. Mój mąż oczywiście przestał mi dogryzać. Po czterech opakowaniach tych tabletek razem schudłam 11 kg.
efekty odchudzania jagodami goji
efekty odchudzania jagodą Goji Moniki

Karolina – fryzjerka z Kielc

Moje ciało bardzo zmieniło się po ciąży. Brzucha w ogóle nie mogłam zgubić tak jak i rozstępów. Dużo rzeczy próbowałam żeby go zgubić, ale najbardziej pomogły mi tabletki odchudzające z jagodą Goji. Poleciła mi je szwagierka bo jej też pomogły na odchudzanie brzucha. Efekty? Zobaczcie sami!
efekty odchudzania jagodami goji
efekty Karoliny

Zbigniew kierowca z Olsztyna.

Schudnąć musiałem ze wskazania lekarza. Nadwaga powodowała u mnie wiele innych chorób. Cukrzycę, miażdżycę… to niszczyło moje samopoczucie. Całkiem przypadkiem w internecie kupiłem tabletki na odchudzanie nazywają się jagody goji. Jako że jestem na prawdę gruby odrazu wziąłem sobie ich większą ilość. Na dzień dzisiejszy wybrałem już 6 opakowań ale i przekonałem się o tym, że jagody goji działają.
metamorfoza Zbyszka
Czy jagody Goji pomogły Wam schudnąć

2 Replies to “Czy jagody goji odchudzają?”

  1. co prawda jestem nadal w trakcie kuracji tymi owocami, ale co mogę napisać to że schudłam już 6 kg.

  2. ja schudłam po tych owocach goji. stosowałam je przez dwa miesiące i rzeczywiście ubyło mnie 9 kg.

Comments are closed.