Posted on

O Acai Berry dziś można usłyszeć już niemal wszędzie. Kiedyś były to owoce znane tylko w rodzimym kraju pochodzenia, dziś o ich cudownych właściwościach dowiedział się świat. Co to jest Acai Berry? Czy warto je stosować?

Acai Berry to niepozorny owoc, który swoim wyglądem bardzo przypomina polskie jagody. Od nich różni się właściwościami i ma więcej substancji odżywczych. Niestety jagód Acai Berry nie można kupić w Polsce jako świeży owoc, gdyż transport tych owoców mógłby sprawić, że stracą swoje właściwości odżywcze.

Rodzime pochodzenie jagód Acai to lasy amazońskie. Tam są warunki, które sprzyjają wzrostowi tych owoców. Jagody Acai rosną na wysokich palmach w kiściach niemal jak winogron. Owoce te do Polski są sprowadzane w postaci suplementów diety, zazwyczaj w kapsułkach. Te z kolei można kupić w różnych miejscach: począwszy na aptece a skończywszy na sklepach internetowych.

Na co działa Acai Berry?

Jagody Acai Berry oprócz niezwykłych walorów smakowych, którymi mogą się delektować tylko rdzenni mieszkańcy Amazonii mają jeszcze inne właściwości. Owoce te dostępne w Polsce w postaci suplementów diety mają właściwości silnie redukujące masę ciała. Ich zawartość pomaga utlenić tkankę tłuszczową i rozbić dotychczas nagromadzone komórki tłuszczowe. Oczywiście to nie koniec ich dobroczynnych właściwości. Spożywanie Jagód Acai poprawia samopoczucie i dodaje sił witalnych. Dlatego owoce te wskazane są także osobom, które mają natłok obowiązków i czują chroniczne zmęczenie.

Gdzie kupić jagody Acai Berry?

Jeśli już wiesz co to jest Acai Berry i przekonało Cię ich działanie z pewnością chciałabyś dowiedzieć się gdzie je można kupić. Otóż możliwości masz wiele. Ich zakupu możesz dokonać w stacjonarnych aptekach lub sklepach ze zdrową żywnością. Pamiętaj jednak, że tam mogą być drożej niż gdybyś kupiła je sobie bezpośrednio przez sklep producenta. To właśnie w oficjalnym sklepie producenta możesz je kupić najtaniej. Co więcej producent ma często promocje podczas których można dostać nawet opakowanie gratis! To nie zdarza się w aptece…

Pakiety, które możesz kupić na stronie producenta:

  • 1 szt. 60 kapsułek – pakiet na start
  • 2 szt. + opakowanie gratis – pakiet optymalny
  • 6 szt. – pakiet premium.

Sprawdź ceny pakietów tutaj.